100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: אמצע המרתון

מאת: מור קרול (15.06.2017)

מאז שאני זוכרת את עצמי אני במירוץ. כן, אני מאלו שמתעוררים בבוקר במחשבה על המשימות שמחכות בהמשך היום ומתכננים את הזמן דקה אחר דקה. למען האמת, תקופת ההתמחות היא אחת הפעמים הראשונות בהן אני עוצרת לרגע כדי לשאול את עצמי מה אני עושה,איך התהליך הזה גורם לי להרגיש ובעיקר: האם אני בדרך הנכונה?

אני אוהבת את הטקס הזה בבוקר, שבו אני מחכה לאוטובוס בדרך למשרדי Playbuzz בשרונה, בהם אני מתמחה במסגרת פרויקט The Leaders. זה הרגע בו אני מפעילה את המנועים על "טורבו" ועד שאני מגיעה למשרדי החברה אני כבר "חמה" ומוכנה להתחיל את המרתון היומי. אני נוהגת להגיע מוקדם בבוקר כדי לנצל את רגעי השקט ולסדר את המחשבות. תחום העיסוק העיקרי שלי הוא תוכן. כחלק מסדר היום, אני חושבת על רעיונות לאייטמים לקראת האירועים המתקרבים, לאחר שחקרתי ובדקתי מה השיח החברתי סביבם. תכנון האייטמים כולל חשיבה על האופן בו הם ישתלבו בתוך סביבת התוכן שלנו וכיצד נוכל לחבר אותם למפרסם הנכון. ביחד עם נהר, מנהלת השותפויות בישראל, אני חושבת איזה רעיון עדיף ומהכדאי לחדד. חלק חשוב בעשייה שלי הוא מחקר ואני קוראת, מחפשת ומתעמקת בתכנים שונים ומגוונים, על מנת להציע לכותבים רעיונות שיוכלו לעשות בהם שימוש.

לראות רעיון שהצעתי או אפילו כתבה שתרמתי לכתיבת המופיעים באחד מהאתרים הגדולים בישראל גורם לי לתחושת סיפוק ענקית. הידיעה שיש עוד מליוני זוגות עיניים שיקראו משהו שאני חשבתי עליו מסבה לי גאווה אדירה. כל זה לא היה יכול לקרות אם לא הייתי יודעת שמי שעובד איתי תמיד מוכן לשתף, להקשיב ולבקר, באופן שיגרום לכך שאלמד ואכיר עוד חלק מהפאזל הגדול הזה שנקרא Playbuzz.

אז עכשיו אני באמצע המרתון והצעד המתבקש ביותר הוא לחשוב על השאיפות שלי לקראת סוף התהליך והאופן בו אוכל להשתפר מנקודה זו כדי להגיע לשם. "התוכן הוא המלך" הוא משפט שמתנוסס מעל ראשי מרגע שהתחלתי את לימודיי והמשמעות שלו הלכה והתעצמה במהלך הפרויקט. אני מרגישה שאני משתפרת בכל מפגש עם החברה, בחידוד המסרים שלי ותכנון מדויק של יצירת תוכן אינטראקטיבי. אבל באותה נשימה, אני יודעת שעלי להמשיך ולהתמקצע.

בסוף הפרויקט אני מאמינה שכבר אדבר "פלייבאזית" שוטפת, אקח חלק במשימות משמעותיות אף יותר, אצעק בגאווה שאני חלק מהקבוצה המיוחדת הזו ומעל הכל - אדע להגיד איפה אני רואה את עצמי בעוד שלוש שנים מהיום.

אני חוזרת לרוץ. נתראה בסוף הפרויקט.

מור קרול

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×