100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: מסטודנט למדעי המחשב הפכתי למפתח Full Stack

מאת: דביר חשאי (15.06.2017)

חודש וחצי עבר מאז היום הראשון שהגעתי ל- Playtika, במסגרת פרויקט The leaders. מסטודנט למדעי המחשב הפכתי למפתח Full Stack בחברה גדולה אשר לא מפסיקה לצמוח, התמונות שלי ושל שאר הסטודנטים שמשתתפים בפרויקט מופיעות בעיתון כלכליסט ועל גבי שלטים שונים ברחבי הקמפוס. פשוט חוויה!

אז מה עברתי עד עכשיו? ביומי הראשון בחברה הצטרפתי לצוות Business Analytics של סטודיו Caesars העוסק בניתוח ושיפור חווית המשתמש עבור השחקנים שלנו. ראש הצוות והמנטורית שלי הציגו בפני את החברה, הסבירו לי על התנהלות המחלקה ונתנו לי את המשימה הראשונה שלי - הקמת פלטפורמה אינטרנטית אשר תנהל את כל תוצרי המחלקה ותנגיש אותם לשאר צוותי הסטודיו. התרגשתי מאוד וישר התחלתי במלאכה.

הימים בהתמחות מאוד עמוסים ובהחלט מעניינים. בכל יום ב- Playtika אני לומד דברים חדשים ונחשף יותר ויותר לעולם ההיי-טק ולטכנולוגיות חדשות. אני רואה את ההתקדמות שלי מיום ליום, ממשימה למשימה. דברים שבימי הראשונים להתמחות נראו מורכבים ומסובכים הפכו ליותר מובנים, זאת בזכות השקעה ועבודה מתמדת וכמובן בזכות הצוות המקצועי והמסור שסביבי הנותן לי מענה לכל השאלות שצצות במהלך העבודה השוטפת ובכלל.

חודש שלם עוד לפני ואני מתכנן להמשיך ללמוד ולרכוש ידע על שיתופי הפעולה בין המחלקות, תהליכי עבודה, והכי חשוב - להמשיך לעבוד על הפרויקט שלי. כיזם טרי לא יכולתי לבקש יותר.

כמו שאתם רואים השבועות שלי עוברים בצורה אינטנסיבית. השילוב של ההתמחות עם הלימודים לא פשוט, אבל כשיש מטרה ממשיכים עד שמשיגים אותה, כי אין הדבר העומד בפני הרצון.

תודה לכם שאתם חווים איתי את החוויה המדהימה הזאת. ניפגש בפעם הבאה.

דביר חשאי 

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×