100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: ניתנה לי הזדמנות מטורפת

מאת: רוני גרינברג (08.06.2017)

הגענו לאמצע! הזמן עובר מהר מידי. בזמן שעבר, קיבלתי מענה על לא מעט שאלות אבל עוד הרבה שאלות חדשות נוספו, הצלחתי להכיר מעט את פירמת רואי החשבון והייעוץ העסקי BDO זיו האפט, שבה אני מתמחה, את האנשים ואת סביבת העבודה.

לאחרונה עברתי שבוע מאתגר. ביום רביעי נקבעה לי שיחת טלפון עם שותף המנהל בפירמה, שחר זיו, לקראת הראיון לעיתון "כלכליסט". לא ידעתי למה לצפות. די מלחיצה הסיטואציה לדבר עם אדם בכיר ועוד בטלפון, שלא נדבר על כמה מלחיצה העובדה שתמונה שלי הולכת להופיע ב"כלכליסט".

שיחה של 40 דקות עברה ברגע, המתח נשבר אחרי דקה. התחלתי לספר לו קצת על פרויקטThe Leaders, על המטרות האישיות שלי, על הלימודים ועל חיי הפרטיים. זו לא הייתה שיחה רגילה שבה אני "שופכת מידע", הוא משיב, אומר את עמדתו ובזה זה נגמר. זה היה הרבה מעבר. שחר ידע להביא את הפן האישי שלו, להוסיף קצת צחוק ולייעץ לי.

הראיון ל"כלכליסט" עם שחר זיו, התחיל בסשן רחב של תמונות, בכמה משרדים, בכל פוזה אפשרית (אפילו עשינו סלפי), עד שהצלחנו להשיג כמה תמונות שירצו את הצלם, ואז עברנו לראיון. אני יכולה להעיד שהיה מרתק. לולא הפרויקט לא הייתי זוכה לשיחה כזו צפופה עם אדם כה בכיר שמספר על הקריירה שלו, על הפרויקטים שעשה ונותן את זווית הראייה שלו בנושאים שונים.

יום שני, שבע בבוקר, אמא שלי שולחת הודעה: "תראי מה קיבלתי" ומצרפת תמונה שלי מעיתון "כלכליסט"! לא ציפיתי שזה יתפרסם כל כך מהר. לאורך כל היום קיבלתי לא מעט פרגונים, הודעות ושיחות טלפון, "דפדפתי באפליקציה ופתאום ראיתי אותך", "כל הכבוד", "אלופה", "תותחית" ועוד לא מעט מחמאות שרק העלו לי את המוטיבציה והרצון להמשיך לעבוד. התחושה הייתה מדהימה. אני שמחה שזכיתי לקבל כזו חשיפה בעיתון ובאתר מרכזי שרובנו מדפדפים בו מידי יום.

במסגרת ההתמחות, העבודה ממשיכה והפרויקטים מתחילים לזרום. לכל פרויקט יש אופי ודרישות שונות. אם זה בקשה מבית משפט,דרישה של אחד הצדדים, רכישה של חברה או כל בקשה שקשורה לייעוץ כלכלי.

במהלך העבודה אני מוציאה נתונים מדוחות כספיים, מנתחת אותם באקסל בסגמנטים שונים ומתאימה אותם לדרישות הפרויקט. את הנתונים אני מעבירה לעובדים איתי או ישר למסמך. מצאתי את עצמי החודש כותבת מסמכים, מודלים, פותחת לקוחות חדשים במערכת, דברים שהייתי מגיעה לעשות רק בשנת 2020, בהתמחות, ויכול מאוד להיות שאפילו אחרי. ניתנה לי הזדמנות מטורפת, ובשנה השנייה ללימודים. פתאום אני מתחילה לראות מה זה רואה חשבון בשטח, איך הלימודים באים לידי ביטוי בפרקטיקה, והאמת? זה הופך את השיעורים להרבה יותר מעניינים. הרצון ללמוד רק גדל כי אני יודעת כמה כל דבר קטן שמלמדים חשוב.

כיף שעברתי רק חצי מההתמחות ועוד חצי שלם לפניי, אני הולכת לנצל כל רגע בעבודה ללמידה וחוויה.

רוני גרינברג

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×