100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: דרך ירוקה ודיגיטלית

מאת: ספיר ריטבלט (11.06.2017)

הזמן עובר כשנהנים. הנה - אני כבר בחצי הדרך בהתמחות בעמותת אור ירוק במסגרת פרויקטThe Leaders.

לאחר חופשת הפסח, התחלנו להתמקד בנושא הדיגיטלי בעמותה. מנכ"ל העמותה, ארז קיטה, הקים צוות חדש, "צוות דיגיטלי" - אחת לשבועיים מתכנסים מספר אנשי מפתח בעמותה ואנשי מחלקת ההדרכה, במטרה לחשוב על דרכים לייעל את ההדרכות וההכשרות הקיימות ולהפוך אותן לדיגיטליות. ניתנה לי הזדמנות להיות חלק מהפורום הזה ולהיות חלק מהובלת מהלכים שונים. אין ספק שהתהליך מורכב, דורש הירתמות ועבודה רבה, אבל אני מאמינה שאנחנו נצליח בה.לא סתם אני אומרת "אנחנו" - אני כבר מרגישה חלק מהעמותה. כולם מכירים אותי, ואני כבר מכירה את כולם.

אני רק באמצע הדרך אבל עם הזמן אני מוכיחה את היכולות שלי, ואת הרצון שלי להתבלט ולפעול. כבר בתחילת הדרך הופתעתי לגלות שבישיבות עם מנכ"ל העמותה הוא שואל אותי מה דעתי ואיך אפשר לקדם נושאים שונים. זאת הרגשה טובה שגם לדרג הבכיר בעמותה חשובות הדעות שלי.

בחזרה לאתגרים הדיגיטליים: לפני מספר שבועות נפגשתי עם אמיר נחמיה, איש צעיר ויצירתי, אשר פיתח בעבר ל"אור ירוק" אפליקציה. דיברנו בפגישה על אפשרות לעשות שימוש נוסף באפליקציה במטרה להפוך את תוצרי ההדרכה לדיגיטליים ולנגישים.

אחרי הפגישה המעניינת, התחלנו בתכנית הפיילוט. יחד עם מיה, מנהלת חינוך ילדים וקבוצות נוער, התחלנו לעלות תכנים ולבחון את האפליקציה. לאחר הפיילוט, סקרתי בפורום הדיגיטלי את היתרונות והחסרונות של האפליקציה, והצגתי כיצד היא כן תוכל לסייע לנו. במקביל, אנו עובדות על סרטוני הדרכה אינטראקטיביים, במטרה ליצור חוויות למידה אחרת וחדשה. בנוסף, העליתי רעיון כיצד לתת למתנדבים הכרה חדשנית - לעצב כרטיס דיגיטלי שהוא "כרטיס ביקור" שלכל מתנדב. לשמחתי, אהב ואת הרעיון שלי, ואני מקווה שהוא ייושם.

חוויה מעניינת נוספת הייתה כשעוז, דובר העמותה, הזמין אותי להשתתף בישיבת אסטרטגיה בה נבחן הפן התקשרותי הרחב, נערכה חשיבה על קידום "אור ירוק" באמצעי התקשורת השונים וחשיבה על שיתופי פעולה עם חברות שונות. המושגים מעולם השיווק שלמדתי במהלך התואר(תתפלאו - לומדים שיווק במדעי ההתנהגות), עזרו לי לקחת חלק פעיל בישיבה. מדהים היה לראות איך החשיבה האסטרטגית מתרחשת בפועל - איך מנתחים כל פוסט, כל כתבה, בוחנים את הנתונים וחושבים איך ניתן להשתפר וכיצד ניתן לקדם את האפליקציה החדשה "ירוק על הדרך", המאפשרת דיווח של מפגעים בדרכים ועוד.

השאיפה הבאה במהלך התקופה הקרובה היא לצאת לשטח. אני מוכנה לראות ולהרגיש את המתנדבים ואת הפעילות ההתנדבותית.

עד לפעם הבאה,

ספיר ריטבלט

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (3 סה״כ)

כל הכבוד!

0

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

עלי והצליחי. מקווה שעם העבודה הקשה תגיעו להישגים.אין ספק שהמדיה היא הדרך הכי עכשווית ונכונה על מנת לקדם את העמותה ומטרותיה. כל הכבוד!!!

1

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

כל הכבוד תותחית. עלי והצליחי 😀

0

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×