100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: לעבור מהלכה למעשה

מאת: דביר חשאי (06.06.2017)

עם כניסתי לתואר לקחתי החלטה משמעותית שליוותה אותי לכל אורך הדרך - להפיק את המקסימום מהלימודים, בכדי שאוכל ליצור בסיס חזק שעליו אוכל ליצור את כל רעיונותיי. תחילה לא הבנתי את מלוא המשמעות של החלטה זו, אך לאחר הסמסטר הראשון כסטודנט בבית הספר למדעי המחשב, נוכחתי לדעת מה נדרשתי לעשות כדי לעמוד בהחלטה זו: ימים ולילות של עבודה מסביב השעון והתמודדות עם אין ספור קשיים, אבל המטרה תמיד הייתה מול העיניים.

כבר בשנה הראשונה, שמעתי המלצות מגורמים שונים מהמכללה ומחוצה לה על פרויקט The Leaders אשר מאפשר לסטודנטים מובילים להיחשף לעבודה מעשית בחברות מובילות. הבנתי ששם אני רוצה להיות! מאוד רציתי לקחת חלק בפרויקט ולהיחשף לחברות ההיי-טק המובילות בשוק, ולעבור מהלכה למעשה. לשמחתי בית הספר זיהה את ההשקעה שלי, ויועצת הלימודים פנתה אלי והציעה לי לקחת חלק בפרויקט ולהגיש מועמדות מטעם בית הספר למדעי המחשב. כך היה - נרשמתי לפרויקט שכ-300 סטודנטים הגישו אליו מועמדות ועברו סדרת ראיונות, מבחנים ומיונים על מנת להתקבל אליו.

אני בפנים. ההתרגשות בעיצומה - אני, דביר, מתמחה בחברת היי-טק ועוד בזמן הלימודים. זה מטורף. ולא רק שהתקבלתי לפרויקט - אני מתמחה ב-Playtika , בין החברות המובילות והמצליחות בתחום ה-Social Games, שנרכשה ע"י תאגיד סיני במיליארדי דולרים.

בוקר היום הראשון להתמחות. אני מתרגש. התחלה חדשה, דרך חדשה ,תחילתו של המסע שלי. הכנתי את התיק עם מחשב, מחברת ועט ויצאתי לדרך. כל הנסיעה חשבתי על ההזדמנות שנפלה בחלקי ועל הדרך שבה אני הולך להפיק את המקסימום מהזדמנות זו.

את פניי ב-Playtika קידמה המנטורית שלי והיום התחיל בסיור בחברה והסבר כללי שנערך ב”קומה 8" - חדר ענק שמשתרע כמעט על חצי קומה הכולל בריסטה שמכינה קפה ,פופים ומקומות ישיבה מעוצבים, ארוחות בוקר מפנקות ואפילו שולחן סנוקר כדי לשבור את השגרה. משם המנטורית הובילה אותי למשרד שבו אעבוד במהלך ההתמחות והראתה לי את סביבת העבודה שלי. הכרתי את אנשי המחלקה אשר קיבלו אותי בצורה מאוד חמה, מתעניינת ומפרגנת ובירכו אותי על כך שהגעתי למקום בו אוכל לרכוש כלים מקצועיים להמשך הדרך. לאחר מכן, קיימתי שיחה עם מנהל המחלקה שנתן לי תמונה כללית אודות העבודה ב- Playtika בכלל, ועל החלק שלי בחברה בפרט.

אני מתכוון להפיק את המקסימום מההזדמנות שניתנה לי. אני מתכוון לנצל כל יום בהתמחות על מנת לצבור ידע ולספוג מהניסיון והחוכמה של אנשי הצוות, ולנסות ליישם את החומר הנלמד בהרצאות בעבודה בהתמחות. אני חדור מוטיבציה וסקרנות לדעת יותר ולהתקדם.

נתראה בבלוג הבא

דביר חשאי

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×