100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: לשאוב כמה שיותר ידע מתחומים שונים

מאת: מארק סמיונוב (29.05.2017)

כמעט 4 שנים לקח לי כדי להבין מה אני רוצה לעשות "כשאהיה גדול". לאחר השירות הצבאי בחיל הנדסה קרבית, הבחנתי שכל הסובבים אותי התחילו את המירוץ אחרי התואר. כולם כבר ידעו מה והיכן הם ילמדו - חוץ ממני. אני לקחתי את הזמן, כי ידעתי שזו החלטה שצריך לשקול טוב טוב. אז במקום להתחיל ישר בלימודים, עבדתי בעבודות מזדמנות ונהניתי מהאזרחות עד שמצאתי את עצמי בקנדה עובד במכירות בעגלות. כאשר חזרתי ארצה, התחלתי לעבוד בבית המשפט ושם נחשפתי לעולם המרתק, עולם המשפט, והבנתי שזה בדיוק התחום שאני רוצה ללמוד ולגלות.

והנה, אחרי מספר שנים, אני כאן, סטודנט שנה שנייה למשפטים, משתתף בפרויקט הדגל של אחת המכללות המובילות בארץ. במסגרת The Leadersאני זוכה להתמחות בקבוצת "שיכון ובינוי" אשר בשליטתה 8חברות והיא פועלת כבר מעל ל90 שנה בארץ ובעולם. אחת המטרות שהצבתי לעצמי בפרויקט הוא לשאוב ולספוג כמה שיותר ידע וכלים מתחומים שונים. תחומי ההתמחות שלי בפרויקט מגוונים מאוד: המחלקות הראשיות אל עבודתן אני נחשף הן המחלקה המשפטית, מחלקת קיימות, החדשנות והשיווק והמנטורית הראשית שלי היא יעל ביגון חן מנהלת השיווק במטה ויאיר לבנה סגן היועץ המשפטי של הקבוצה .

"מהיום אתה עובד של החברה לכל דבר, אתה חלק מאתנו! בוא נעשה לך כרטיס עובד שתוכל להסתובב בכל הבניין ללא בעיה. יש לך גם מקום חניה וארוחות צהריים מסודרות יחד עם כל עובדי החברה", כך פגשה אותי אלה קונקיס, הדוברת של החברה ביום הראשון שלי. לאחר הסבר קצר על מבנה הקבוצה והחברות השייכות לה, גיליתי שב"שיכון ובינוי" שמים דגש רב על נושא הקיימות והאחריות התאגידית. אחרי הפגישה עם אלה, הגיע זמן לפגוש את המנטורית הראשית שלי – יעל, שחשפה אותי לפעילות הנרחבת של החברה בתחומים אילו. זה מדהים לראות שחברת תשתיות ונדל" כה וותיקה ומובילה לא שוכחת את העולם שאנו חיים בו ומאמצת את נושא הקיימות כתפיסה הניהולית המובילה אותה.

כבר ביום הראשון שלי בחברה, הבנתי שמצפה לי חוויה לימודית, בה אזכה בכל יום לגלות דברים חדשים ולהוסיף כלים חדשים לארגז הכלים שלי.עם זאת,ברור לי שהדרך רצופת אתגרים ומשימות שאיתם אצטרך להתמודד.

אני מזמין אתכם להצטרף ולעקוב אחרי מסעי בקבוצה מרתקת עם היסטוריה מפוארת, ושותפה ערכית לבניית תשתיות העתיד.

מארק סמיונוב

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×