100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: הכל יכול לקרות

מאת: רוני גרינברג (29.05.2017)

הטלפון הנייד מצלצל. מספר לא מוכר והלחץ מתחיל, כי אני יודעת שזו שיחה שחיכיתי לה הרבה זמן. ״רוני גרינברג?״ ״כן,״ ״אני שמחה לבשר לך שהתקבלת לפרויקט The Leaders של המכללה, כל הכבוד! בהמשך השבוע BDO יצרו איתך קשר לתאם ראיון״. אני מנתקת את השיחה וקופצת מהתרגשות. הצבתי לעצמי מטרה להתקבל לתכנית הדגל של המכללה, אבל לא האמנתי שזה יקרה, הרי יש כל כך הרבה מועמדים וכולם טובים, אז למה דווקא אני?

יום שני הגדול הגיע. השעון המעורר מצלצל ואני קופצת מהמיטה, מתארגנת ויוצאת לדרך לתחילתו של פרק חדש בחיי. אני מגיעה למשרדי הפירמה, עולה לקומה 8 והראש מלא במחשבות, מה יהיה? איך תהיה העבודה? איך יהיו האנשים? אני אתחבר? אני אוהב? ועוד מיליון שאלות ללא תשובות. במשרדי BDOמקבלת אותי מחלקת משאבי אנוש. כבר שם הרגשתי את תחושת החמימות. אני מצטלמת, מקבלת תג (אני? תג? איך הגעתי לעבודה של הגדולים?), עושה טופס טיולים קצר ולמחלקה.

מהר מאוד הכניסו אותי לעבודה. כבר בשבוע הראשון קיבלתי מספר פרויקטים שכולם סופר מעניינים. התחלתי לעבוד במרץ, חדורת מטרה ללמוד ולהצליח. אני לא מספיקה להרים את הראש וכבר השעה חמש מגיעה. גיליתי שבכל יום אני לומדת דברים חדשים והבנתי כמה הרבה עוד יש לי ללמוד ולחוות. אני יוצאת מהמשרד וכל מה שעברתי מלווה אותי לאורך כל השבוע עד שאגיע שוב. אני מלאת מחשבות – על העבודה שעשיתי, מה עליי לעשות כשאגיע בפעם הבאה ואולי גם איך אני יכולה לשפר ולהוסיף.

השבוע הראשון עבר בהצלחה. במהלכו התחלתי להכיר את המחלקה, את סביבת העבודה, האנשים והנושאים המטופלים. נחשפתי למספר מקרים וניסיתי להבין איך בעצם הכל פועל, איך לימודי מנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות באים לידי ביטוי בחיים האמיתים, בפרקטיקה. אנו לומדים כל כך הרבה ונחשפים ללא מעט סיטואציות, חלקן נשמעות הגיוניות וחלקן נראות קצת מופרכות, אך בשבוע הזה הבנתי שאין דבר מופרך - הכל הגיוני, הכל יכול לקרות.

אין מאושרת ממני להיות חלק מהפרויקט זה. אני מקווה שבשלושת חודשים הבאים אלמד, אחווה ואגלה מהו תפקיד רואה החשבון בשטח. מחכות לי עוד חוויות לחוות, דברים חדשים ללמוד ולא מעט פרויקטים להתמודד איתם, אבל אל תדאגו - מבטיחה לספר לכם הכל!

רוני גרינברג

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×