100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: מערכת יחסים חדשה

מאת: מור קרול (28.05.2017)

כמו בתחילתה של כל מערכת יחסים, אל ההיכרות הראשונה שלי עם Playbuzz הגעתי עם כמה מחשבות ודעות משל עצמי. למען האמת, הכרתי את החברה שנה קודם לכן כשהשתתפתי בהאקתון במסגרת הלימודים ונחשפתי לחברה הכל-כך תוססת, צבעונית ובעיקר יצירתית הזו.

Playbuzz היא חברת הייטק המעסיקה למעלה מ-250 עובדים בכל רחבי העולם ומציעה פלטפורמת יצירת תכנים אינטראקטיביים שבונים דיאלוג עם הגולש ובכך מגדילים משמעותית את אחוזי הקריאה והשיתוף של הכתבה. בזמן ההאקתון שארגנה החברה שנה קודם לכן, פגשתי את עובדי Playbuzz שעזרו לכל הקבוצות המתחרות להגיע לרעיון יותר שלם ולהציג אותו כמו שצריך בפני השופטים. אני זוכרת שהסתכלתי עליהם והייתי מהופנטת מהמקצועיות שלהם יחד עם היכולת להקשיב, מהיצירתיות שאינה פוסחת על תכנון מוקפד. כבר אז אפשר היה להרגיש את השד הקטן בתוכי שרצה מערכת יחסים יותר משמעותית עם Playbuzz.

כששמעתי שהחברה מציעה קורס לתלמידי בית הספר לתקשורת במכללה למנהל, הייתי בין הראשונים שנרשמו. בקורס נפגשנו בכל שבוע עם עורך או כתב אחר מעיתונים ואתרים מובילים שונים. שם הכרתי לראשונה את יעל שפריר, מנהלת פעילות החברה במזרח התיכון, מזרח אירופה ואפריקה. יעל עם החיוך הענק והסבלנות האין-סופית להסביר לנו כל חלק קטן במשוואה.

לפני תחילת ההתמחות ולקראת הפגישה הראשונה שלי עם יעל, נשאלתי מה הן הציפיות שלי לקראת הפרויקט ב-Playbuzz. נזכרתי בקורס ועניתי בקול רם "להתמחות בתוכן. אני רוצה ללמוד איך להעביר את המסרים שלי בצורה הכי ברורה, לגלות גוונים חדשים של תכנים ולזהות את הפוטנציאל הטמון בהם". מספר ימים לפני היום הראשון שלי בפרויקטThe Leaders כבר התקשיתי להירדם,מפני שהמחשבות על מה יהיה והאם אני טובה מספיק טרדו את מוחי. כל הליכה ברחוב נתנה השראה לרעיון שארצה להציע במסגרת הפרויקט. אני יודעת כמה קשה להתקבל לThe Leaders וחשוב מכך, אני יודעת שזו הזדמנות של פעם בחיים, בטח כשמדובר בחברה כמו Playbuzz.

21.3.17. היום הראשון לפרויקט. אני עולה על האוטובוס ובכוונה מתיישבת ליד החלון, כדי להתבונן על הדרך אותה אני עומדת לעשות פעמיים בשבוע במשך שלושה חודשים מרתקים במיוחד. ירדתי בתחנת שרונה חדורת מטרה, מתרגשת ומסוקרנת לקראת היום המיוחל. את פני קיבלה יעל שהייתה - כמו בכל פעם שראיתי אותה - מחויכת ומלאת אנרגיות. "בואי תכירי את כולם" היא אמרה ללא היסוס. כבר בהתחלה הייתי צריכה להציג את עצמי באנגלית (מודה שלא הייתי מוכנה לזה) ומשם המשכתי לעמדת העבודה,בה אלמד את כל נפלאות Playbuzz. ישבתי עם אנשי הקריאייטיב, עשינו סיעור מוחות עם עובדים מחו"ל וחקרתי את הפלטפורמות השונות שיש להם להציע. וזו רק ההתחלה. אני לא יודעת איך השעה שבע בערב הגיעה כל כך מהר, אני רק יודעת שהזמן עף כשנהנים. רק כשהגעתי הביתה הבנתי, שבעצם התחילה לה פה מערכת יחסים שממש רציתי עם חברה שאני מאמינה בדרך שלה, בעקרונות שלה ובעשייה שלה.

חברים שלי תמיד אומרים עלי שאני יודעת להיות בזמן הנכון ובמקום הנכון, אבל יותר חשוב לנצל הזדמנויות מאשר למצוא אותן והשאיפות שלי הן לעשות לא מעט עם ההזדמנות שניתנה לי.

כשמגיעים לחברה בסדר גודל שכזה קשה מאוד שלא לחשוש שמא תעשה טעות או תגיד משהו לא במקום. אבל ב Playbuzz , מכל דבר שאגיד או אעשה אני יכולה רק ללמוד, בזכות ההון האנושי המעולה. אני דורשת מעצמי להיות תמיד שאפתנית וקשובה למתרחש- בעיקר כשמדובר בפרויקט החשוב הזה -כי רק כך אלמד את כל מה שאוכל במערכת היחסים הזו.

ואם הבלוג שלי עשה לכם חשק לייצר תוכן בעצמכם, קחו עצה בחינם: במידה והגעתם עד השלב הזה בכתבה - אתם יחידי סגולה. בד"כ צריך הרבה יותר מטקסט כדי לעניין את הקורא וכאן נכנסות לתמונה נפלאות התוכן האינטראקטיבי. אני מזמינה אתכם לגלות עולם חדש של תוכן ולהתחיל את מערכת היחסים שלכם עם Playbuzz ממש עכשיו.

מור קרול

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×