100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: אווירה של הזדמנות

מאת: אילנה גרמן (28.05.2017)

סמסטר ראשון, שנה ג', אמצע תקופת המבחנים. אני מקבלת טלפון מהמכללה: "היי, זאת דקלה מהמרכז לניהול קריירה. קיבלנו המלצה עלייך, ורציתי לשאול אם תרצי להגיע לראיון לתכנית The Leaders".

האינסטינקט הראשון שלי היה להגיד לא, לא מעוניינת. כבר תכננתי את הסמסטר האחרון של הלימודים - איך אמצא לי עבודה בחצי משרה שתתפתח למשרה מלאה ברגע שאסיים את התואר. האופציה להתמחות מעולם לא עברה לי בראש עד שהטלפון צלצל.

משהו בי אמר, חכי רגע, תשאלי איפה ההתמחות. כששאלתי את דקלה, היא אמרה לי שהאפשרות כרגע היא בין שתי חברות כשאחת מהן היא אדידס. ברגע הזה לא הייתה לי תשובה אחרת חוץ מ"כן".

לראיון לפרויקט הגעתי עם החלטה שאם אני עושה את זה, אז זה רק בשביל להגיע לאדידס. אופנה וספורט תמיד ליוו את חיי. עסקתי בספורט מעל 12 שנה עד שעברתי ניתוח והייתי חייבת להפסיק. ההחלטה ללמוד תקשורת ושיווק הגיעה מתןך חלום לעבוד בעולם האופנה. ידעתי שאני לא רוצה לעצב והרגשתי שהמקום הכי נכון עבורי להשתלב בעולם זה יהיה מכיוון התקשורת. במהלך השנים האחרונות עבדתי בכל מיני תחומים בעולם התקשורת. העבודות תמיד הגיעו כהזדמנויות שהייתי צריכה לנצל. כאן הגיעה ההזדמנות הגדולה מכולם, מה יכול להתאים לי יותר מענקית המשלבת את תחומי האופנה והספורט?

אחרי שעברתי את הריאיון במכללה נשלחתי לריאיון בחברה. הגעתי לראיון אחרי בוקר מבולגן - פנצ'ר בגלגל ופקקים שלא היו מביישים את ניו יורק. הריאיון היה ארוך ומלא בשאלות, וכשיצאתי משם הייתי בטוחה שלא יקבלו אותי. אחרי חצי שעה הגיע הטלפון מדקלה:"התקשרו מאדידס, הם התרשמו ורוצים שתבואי להתמחות אצלם".

אני חושבת שסימסתי לכל מי שאני מכירה שהתקבלתי!

בתחילת הדרך, הסתכלתי על הפרויקט כאמצעי להיכנס לעולם האופנה, אבל אחרי המפגש הראשון של The Leaders, אחרי שיצא לי לשמוע על החוויות של הסטודנטים האחרים מהפרויקט, התעוררה בי מחויבות חזקה לא רק כלפי החברה בה אתמחה, אלא גם כלפי התכנית דרכה הגעתי לשם. הרגשתי שאני צריכה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים הנדרשים מהסטודנטים שמשתלבים בתכנית הדגל של המכללה למינהל.

ביום הראשון להתמחות הגעתי לחוצה, מתרגשת ובעיקר מוכנה להיכנס לעולם חדש. כשהגעתי בבוקר וקיבלה אותי בחיבוק רינה,מנהלת המותג אוריגינלס והאחראית בין היתר על המתמחים במחלקת השיווק. הופתעתי. עד לאותו הרגע אף אחד לא קיבל אותי ביום הראשון לעבודה בחיבוק. זה ישר גרם לי להרגיש רצויה ושהגעתי למקום הנכון. בריאיון במכללה סיפרו לי שאדידס היא אחת החברות הוותיקות בתכנית ושהיא מהחברות שיותר פתוחות לקבל אליהן מתמחים. ואכן היחס שקיבלתי היה מעל ומעבר לציפיות שלי. האנשים בחברה נחמדים, צעירים וכולם יודעים מה הם עושים. למען האמת, לשבת בין כל כך הרבה אנשים מוצלחים גורם לי לרצות ולהתעלות על כל הציפיות שהיו לי מעצמי ובעיקר להוכיח את עצמי.

אחד הדברים הראשונים שראיתי הוא שכמעט כולם לובשים לפחות פריט אחד של המותג. כששמתי לב לזה צחקתי, מהסיבה הפשוטה שהדילמה הכי גדולה שעלתה לי בבוקר הייתה האם זה לגיטימי שאבוא בנעליים של המותג או שאראה מתאמצת מדי? ביום השני כבר הגעתי עם זוג נעלי האדידס האהוב עליי.

היומיים הראשונים עברו מהר, וקיבלתי את המשימה הראשונה שלי שהשאירה אותי עם טעם של עוד ומילאה אותי בציפייה ללמוד את החברה והמותגים,ללמוד את התחום ובעיקר התמלאתי ברצון ולהפוך לחלק מהצוות המעולה שעובד שם. כל פעם שמישהו שאל אותי מי אני, התמלאתי תחושת גאווה להגיד שאני אילנה, המתמחה החדשה של גולדי (זהבית),מנהלת היח"צ והמדיה החברתית באדידס.

העובדה שיצא לי לפגוש במחלקה את שקד ושני,שני עובדים שהתחילו ב'אינטרשיפ' במסגרת פרויקט The Leaders, רק מעלה את הציפייה שלי, ומחדדת אצלי את התחושה שלא מדובר בהכרח רק בהתמחות. האווירה ששוררת במשרד היא אווירה של הזדמנות. הזדמנות לגדול, ללמוד, להשתלב ולהצליח בתחום שבו אנירוצה להיות, להשתלב באחד המותגים המובלים בעולם.

אחד הדברים שתמיד חשובים לי בכל עבודה הוא לא להיות שקופה. תמיד רציתי לעבוד במקומות שנותנים לי קול, שמאפשרים לי להביע, לקחת אחריות, להיות יצירתית, להשפיע, ליצור משהו מאפס, ובעיקר להשאיר חותם. אחרי יומיים אני חושבת שהגעתי למקום שהוא בדיוק כזה. האווירה באדידס היא של משפחה אחת גדולה, משפחה שמבינה וחיה את עולם הספורט, מכירה את הלקוחות של וטורפת את השוק.

כל מה שנשאר לי לצפות שבחודשים הקרובים אהפוך לחלק ממשפחת אדידס. בתקווה להשאיר להם טעם של עוד, כמו שנוצר אצלי בשעה הראשונה שנכנסתי למשרדים.

אילנה גרמן

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×