100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: "הפרקטיקה והתאוריה מתחברים רק במקום אחד - בעבודה"

מאת: גיא לבון (28.05.2017)

בדרך למרכז הערכה. מאחר, לא מבין איפה החדר, אוכל סרט על האיחור, מתרגש, לחוץ (בין לבין משתדל לנשום), מגיע אחרון, אומר: "היי, סליחה על האיחור" ומתיישב.

ככה הכל התחיל.

למזלי, האיחור הזה לא השפיע על ביצועי במרכז ההערכה ועל קבלתי לפרויקט The Leaders. אבל קודם קצת עלי - אני גיא לבון, בן 25 מתגורר כעת בראשון לציון במקור מראש העין (אין כמו ראש העין!!). בחרתי לקחת חלק בתכנית ההתמחות The Leaders של המכללה למינהל, כי אני מאמין שבשביל תוצאות טובות צריך לעבוד קשה.

מרכז ההערכה היה השלב השני בתהליך הקבלה לפרויקט. השלב האחרון היה ראיון בחברה שבה אני מתמחה, EY ישראל - פירמת הייעוץ וראיית החשבון ארנסט אנד יאנג. כשנכנסתי לפירמה חשבתי לעצמי שהפרויקט הזה פשוט תפור עלי ושאעשה הכל כדי להתקבל אליו, אחרי הכל - EYישראל היא פירמת רואי החשבון הכי גדולה בארץ, מדובר בחברה גלובלית העוסקת בכל תחום אפשרי הקשור לראיית החשבון: ייעוץ, ביקורת, מיסים, ליווי עסקאות ועוד.

אחרי הריאיון נשאר לחכות לתשובות. לקראת סוף תקופת המבחנים חיכיתי כל יום לטלפון מהמכללה, ואז הוא הגיע: "היי גיא, מדברים מהמכללה למינהל. אנחנו שמחים לבשר לך שהתקבלת ל-The Leaders 4".וואו!!! הצעקות שנשמעו מהדירה שלי לא ירדו מהרמה של הטירוף אחרי הגול השישי של ברצלונה.

אז התקבלתי והפרויקט יצא לדרך! שלחו אלינו לוחות זמנים עתידיים לפרויקט, על תחילת ההתמחות, הצילומים וכל מה שצריך לדעת: הצטלמתי, סיפרתי לכל החברים שלי, אבל עדיין לא הגיע הטלפון מ-EY על תאריך תחילת ההתמחות. עובר יום, עוברים יומיים, עובר שבוע ואז מתקשרת אלי הילה,ממחלקת משאבי אנוש ב-EY. "היי גיא מדברת הילה מ EY..."(ואצלי בראש "יש! זה קורה!").

בבוקר הראשון של ההתמחות בחברה, התעוררתי כמו פנתר. התקלחתי, שתיתי אספרסו ויצאתי לדרך. נכנסתי למשרדים (כן, ברגל ימין), ופגשתי את הילה שהסבירה לי שבמסגרת ההתמחות אני אעבור בשלוש מחלקות: ייעוץ, ביקורת ומיסים, כשאת החודש הראשון אני אעביר במחלקת הייעוץ. לא עברו שלוש דקות וכבר קיבלתי כרטיס עובד, קיבלו את פניי במחלקת הייעוץ והוסיפו שהגעתי למחלקה הכי טובה שיש. ישר גיליתי שאכן מדובר במחלקה מצוינת - אחלה אנשים, אחלה של מקום וכמובן נראה שהעבודה עצמה מאוד מעניינת. נראה שדברים שמאוד התקשרו לכל מה שלמדתי.

זהו. היום הראשון עבר בהצלחה! בהמשך ההתמחות אני צפוי להגיע למחלקות הביקורת והמיסים. הציפיה העיקרית שלי היא ללמוד כמה שיותר בכל מחלקה שאני אהיה בה, מפני שהפרקטיקה והתיאוריה מתחברים רק במקום אחד – בעבודה. הצטרפתי לפרויקט במטרה ללמוד כמה שיותר,ואין לי שום ספק שההתמחות בEY, פירמת הייעוץ וראיית החשבון הגדולה בארץ, תיתן לי את חווית הלמידה וההתנסות בצורה הטובה ביותר, שתועיל לי וגם להם.

פרויקט The Leaders הינו פרויקט הדגל של המסלול האקדמי המכללה למינהל. לקחת חלק במשהו כל כך גדול הינו דבר אשר דורש ממני הרבה. אני מאמין שבמסגרת ההתמחות אצא מאזור הנוחות שלי. אני מודע לקשיים שאני עתיד להיתקל בהם, אך אני מאמין כי הפרויקט הזה יתרום לי רבות בתחום המקצועי והאישי.

עד הפעם הבאה,

גיא לבון

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (1 סה״כ)

גיא לבון רואה חשבון

0

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×