100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: צעד ראשון בדרך חדשה ונכונה עבורי

מאת: עידן לפיד (23.05.2017)

תחום מדעי המחשב, ובפרט תחום פיתוח התוכנה, הם בין התחומים המובילים בביקוש לעובדים בישראל ובעולם. משרות רבות ממלאות את מדורי הדרושים, וככל שהטכנולוגיה מתקדמת ומתחדשת, מקצועות מרתקים נוספים לרשימה. כסטודנט למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל, העיניים שלי מביטות רחוק והרגליים מושכות קדימה ורוצות להתחיל לרוץ אל עבר התעשייה - כמה שיותר מהר.

מגיל צעיר מאוד הקסים אותי הרעיון של ליצור ולבנות דברים במחשב. הייתי יושב ימים ולילות ומלמד את עצמי לתכנת, מה שהביא אותי להקים אתרי אינטרנט לבית הספר היסודי ולחטיבה בהם למדתי. אחרי הצבא עבדתי בבדיקות תוכנה, במקביל התחלתי ללמוד וחיפשתי את ההזדמנות להיכנס לתפקיד פיתוח עוד בזמן הלימודים.

ההזדמנות הזו נוצרה עם הקבלה לתכנית ההתמחותThe Leaders. אחרי שהתקבלתי התחילה להתעצם ההתרגשות, הציפייה והסקרנות. כשכל שהתקרבתי לתחילת ההתמחות בחברה בה אני מתמחה –SiSense - הרגשתי שאני לוקח צעד ראשון בדרך חדשה ונכונה עבורי.

ביום הראשון שלי במשרדי SiSense נפגשתי עם תומר, המנטור שלי, שהציג את עצמו, את החברה ואת התכניות לשלושת חודשי פרויקט ההתמחות שלי. עשינו סיבוב בכל המחלקות בחברה, לצורך היכרות ראשונית עם העובדים והתפקידים השונים. היום הראשון כלל הרבה חוויות חדשות, במסגרתן למדתי להכיר מבפנים חברת היי-טק מצליחה עם כ-200 עובדים בארץ, ועובדים נוספים בפעילותה באוקראינה ובארה"ב. נחשפתי למתודולוגיות ותהליכי העבודה, השתתפתי בישיבות ובשיחות ועידה בין-לאומיות– ככה זה כשעובדים בחברה העוסקת בטכנולוגיות החדשניות ביותר, עם מוצר ייחודי הנמצא בשימוש יומיומי של חברות ענק, בעשרות מדינות.

כיוון שהייתי מאוד נלהב וביקשתי "לקפוץ למים", כבר ביומי השני בחברה קיבלתי משימה - לאתר באג באחד התוספים של המוצר, ובלי יותר מדי הכנות התחלתי בעשייה. לקראת סוף היום כשמצאתי את הבעיה שהתבקשתי לאתר, הייתה לי תחושה של סיפוק גדול שליווה את ההצלחה במשימה, והלמידה והעשייה שהובילו אליו - הם בדיוק מה שאני מחפש.

במהלך ההתמחות אני עתיד לפתח שני פיצ'רים למוצר ולהציג אותם בפני החברה, אני אכיר מקרוב מחלקות רבות בחברה ולראות איך המוצר עובר את כל השלבים והתהליכים בדרך לגרסה חדשה.

התרשמתי מאוד מצוות העובדים שקיבל אותי בחיוך ודואג שארגיש בנוח, מהאווירה הטובה והחברותית ומהיעילות שבה הם עובדים בארץ מול משרדי החברה הפרוסים ברחבי העולם. החברה גדלה ומתפתחת בקצב אדיר, וכיף לראות את עצמי במקום עם כל כך הרבה פוטנציאל.

אני בטוח שהפרויקט ייקח אותי למקומות מעניינים ומרגשים, אליהם לא הייתי מגיע כל כך מהר בלעדיו.

אני מקווה שאוכל ללמוד ולהתנסות כמה שיותר בחודשים הקרובים, ומתכוון למצות כל דקה שניתנה לי.

עידן לפיד

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×