100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: לראות איך דברים עובדים ב"עולם האמיתי"

מאת: אביב מרקוזון (23.05.2017)

המפגש הראשון שלי עם התכנית היה במרכז הערכה לתכניתTHE LEADERS . הגעתי לחדר ובו 15 סטודנטים, מרשימים כולם, אם להיות כן.

לא היה לי מושג איפה אני נמצא ולאן הגעתי, אבל לאחר הסבר קצר של מאיה זיסר,מנהלת תקשורת שיווקית במכללה למינהל, התחלתי להבין את מהות התכנית לעומק.בהמשךהציגו לנו סרטון מרשים עם בוגרי הפרויקט משנים קודמות, ואחריו התחדדה אצלי ההבנה – אני רוצה להיות חלק מהפרויקט. אני רוצה,במקביל לכל התיאוריות אליהם אנינחשף במסגרת הלימודים, לצבור ניסיון ולראות איך דברים עובדים "בעולם האמיתי".

אחרי הסרטון התבקשנו להציג את עצמנו. היה ממש מעניין לראות מול איזה אנשים חריפים אני מתמודד. הבנתי שצריך "לתת בראש" ושזו לא סתם תכנית שכולם מתקבלים אליה.

לאחר ימי מיונים וראיונות אישיים, קיבלתי הודעה שנבחרתי להיות חלק מהנבחרת שלה-THE LEADERS ועברתי את הריאיוןהכניסה לחברת IBM! האמת?התרגשתי מאוד. הייתי גאה בעצמי שמתוך כל כך הרבה סטודנטים נבחרתי, ושאני עומד להשתלב בחברת ענק כמו IBM.

ככל שעבר הזמן ההתרגשות עלתה ועמה גם הציפיות. לקראת היום הראשון של ההתמחות התחלתי לקרוא עלIBM - רציתי להגיע עם ידע מעמיק ולהכיר את החברה עד כמה שניתן.

היום הראשון של ההתמחות. אני קם בבוקר, מתלבש יפה, ויאללה– לדרך. הגעתי למשרדי החברה, שם קיבל אותי אייל גולדמן, דוברIBMישראל. קבלת הפנים הנעימה כללה גם היכרות עם עוד כמה אנשים בכירים במטה החברה. לאחר ישיבה עם אייל והסבר יותר מעמיק, הבנתי שמה שקראתי בבית הוארק קצה המזלג. הבנתי שהגעתי לחברת ענק שעוסקת בהמון תחומים. הבנתי שהגעתי לחברה עם ערכים - ואהבתי את זה.

כבר ביום הראשון ישבתי עם שרון גורן,האחראית על התקשורת פנים ארגונית בחברה. פגשתי אישה מדהימה שעובדת בחברה כבר שנים רבות ונוכחתי לגלות ש - IBM מאמינה בעובדים שלה ועושה מאמצים רבים כדי לשמור עליהם בתוך הארגון. לאחר שיחה עם שרון כבר קיבלתי את המשימה הראשונה שלי - פרויקט פרסום פנים ארגוני.

אני יכול להגיד שאחרי היום הראשון הציפיות שלי מהפרויקט גדלו מאוד. לא הבנתי לאן הגעתי עד שהתחלתי את ההתמחות ב-IBM, ונחשפתי לחברה שמעניקה אווירה של בית עם קבלת פנים מדהימה.

אני מאמין כי ההתמחות ב - IBM תעניק לי ידע רב והמון ניסיון פרקטי, אותו קשה לרכוש בזמן הלימודים. אני מקווה שאצליח לספק את הסחורה, ואולי אפילו בסוף ההתמחות גם לקבל הצעת עבודה.

אביב מרקוזון

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×